Portret

Witamy w naszej ofercie klasycznego portretu jak również klasycznej fotografii rodzinnej i dziecięcej!
Wierzymy, że najlepsze fotografie powstają wtedy, gdy klienci czują się swobodnie i komfortowo, dlatego zawsze staramy się stworzyć przyjazną i relaksującą atmosferę podczas sesji. Nasza kreatywność pozwala nam na stworzenie unikalnych i oryginalnych ujęć, które przypomną o wyjątkowych chwilach spędzonych podczas pracy nad zdjęciami.

Portret - wyjątkowy tak jak Ty

Jeśli chcesz pokazać się w nietypowy sposób to artystycznie wykonany portret jak najbardziej do tego się nadaje. Pokazujemy Ciebie w taki sposób by każdy, kto będzie go oglądał zobaczy Twój prawdziwy charakter. Zawsze staramy się pokazać Ciebie w najbardziej emocjonalny sposób.

Zapraszam do skorzystania z mojej oferty portretu artystycznego, która łączy w sobie najnowocześniejsze techniki fotograficzne oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Oferujemy sesje w plenerze ze sztucznym światłem błyskowym, które pozwolą na uzyskanie niebanalnych i unikalnych ujęć. W naszym studio fotograficznym również mamy wiele możliwości do stworzenia wyjątkowych portretów. 

Sesja rodzinna - Twoje wspomnienia

Stawiam na indywidualne podejście, zawsze staram się zrozumieć Twoje potrzeby i preferencje. Zależy mi na tym, aby dzieci czuły się swobodnie i komfortowo podczas sesji.

W mojej ofercie znajdują się zarówno zdjęcia pozytywne i kolorowe, jak i bardziej stonowane i klasyczne ujęcia. Zawsze dopasowuję styl fotografii do indywidualnych preferencji i gustów klientów, aby wynikające z tego zdjęcia były idealnie dopasowane do ich oczekiwań.

Portrety rodzinne są dla mnie szczególnie ważne, ponieważ pozwalają na uwiecznienie miłości, przywiązania i więzi między członkami rodziny. Moje zdjęcia rodzinne to nie tylko zwykłe ujęcia, ale pełne emocji i sentymentów, które będą cenną pamiątką na długie lata.

Mogę Ci zagwarantować coś więcej niż tylko zdjęcia.

Korzystając z naszych usług fotograficznych, mogą Państwo być pewni wysokiej jakości i profesjonalizmu, indywidualnego podejścia oraz pozytywnych emocji w trakcie sesji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług. Z przyjemnością uwiecznimy dla Państwa najważniejsze chwile życia!

Cena:

150 zł za jedno ujęcie (przy zamówieniu minimum 5 ujęć). 

Po wykonaniu sesji klient otrzymuje na maila link do prywatnej galerii, która w prosty sposób prowadzi klienta przez proces wyboru zdjęć do obróbki. Następnie każde wybrane zdjęcie jest indywidualnie obrabiane, po czym wszystkie obrobione zdjęcia umieszczane są w prywatnej galerii, do której link ponownie trafia na skrzynkę mailową klienta. Od tego momentu klient ma możliwość zarówno pobrania zdjęć w formie cyfrowej jak i dokonania zakupu gotowych odbitek na papierze fotograficznym.