Fotografia sportowa

Jako specjaliści od fotografii sportowej, wiemy, jak ważne jest uchwycenie chwili, która oddaje pasję, determinację i charakter zawodnika.  Zawsze staramy dostosować się do stylu, wymagań i potrzeb klienta, dzięki czemu idealnie wpisują się w charakter wizerunku zawodnika czy klubu. Wspólnie z zawodnikiem czy władzami klubu ustalamy cel jaki chcemy osiągnąć i opracowujemy wizję sesji.

W naszej ofercie portretu sportowego mamy zdjęcia indywidualne oraz drużynowe.

Sesje indywidualne

Dobre zdjęcie portretowe to nie tylko zaproszenie dla fanów do śledzenia kariery zawodnika, ale również sposób na zbudowanie pozytywnego wizerunku zawodnika i marki. Nasze zdjęcia charakteryzują się wysoką jakością i autentycznością oraz chęcią ukazania indywidualnych cech zawodnika.

Zdjęcia drużynowe

Są doskonałym narzędziem do promowania drużyny i budowania jej wizerunku. Dobra jakość i autentyczność zdjęć przyciągają uwagę fanów oraz potencjalnych sponsorów, co z kolei może przyczynić się do zwiększenia rozpoznawalności drużyny oraz osiągnięcia większych zysków. Dlatego nasze sesje drużynowe to nie tylko standardowe zdjęcia grupowe, ale również okazja do uchwycenia charakteru i indywidualności każdego z zawodników.

Nasze sesje fotograficzne są zawsze dopasowane do potrzeb klienta

Oferujemy dopasowanie się do charakteru dyscypliny bez znaczenia czy ma to być parkiet w hali, stadion z murawą czy też bieżnia – zawsze z ogromnym zaangażowaniem i niekrytą przyjemnością realizujemy sesje. W trakcie wspólnych ustaleń określamy m.in. lokalizację, styl oraz koncepcję sesji. Zawsze 

Dobre zdjęcia sportowców mają nie tylko wartość marketingową, ale również emocjonalną. Nasze zdjęcia to nie tylko obraz zawodnika, ale również historie i pasje, które stanowią integralną część życia każdego sportowca. Dzięki naszym zdjęciom, zawodnik może zaprezentować siebie oraz zainspirować innych do aktywnego stylu życia.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty fotografii portretowej dla zawodników sportowych. Dzięki nam, będziecie Państwo mieli doskonałe zdjęcia, które pozwolą wyróżnić się w branży sportowej oraz zbudować pozytywny wizerunek godny mistrzów.

Cena:

Sesja indywidualna
150 zł za minimum 5 ujęć

Sesja zespołowa
150 zł  / osoba do 7 zawodników 
100 zł / osoba powyżej 8 zawodników

 

Reportaż z zawodów, eventów i innych wydarzeń – cena ustalana indywidualnie

W przypadku zdjęć zespołowych każdy z zawodników ma zagwarantowane minimum 5 ujęć (wliczając w to zdjęcie grupowe)

Na ostateczną cenę końcową wpływ mają takie czynniki jak lokalizacja, poziom skomplikowania sesji, ilość zamówionych zdjęć, indywidualnych potrzeb klienta.

Istnieje również możliwość wykupienia dodatkowych ujęć i usług (produkcja albumu fotograficznego lub druk zdjęć w dużych formatach).