Fotografia zwierząt

Oferuję usługi fotografii zwierząt, w tym w szczególności psów, zarówno w plenerze, jak i w studiu. Jako doświadczony fotograf, zapewniam profesjonalną obsługę, pełną dbałość o jakość zdjęć oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Za każdy razem staram się możliwie najciekawiej pokazać charakter fotografowanego zwierzaka, jego urodę, osobowość czy relacje z właścicielem.

Każda sesja jest dostosowana indywidualnie do potrzeb klienta i zawsze stawiam na wysoką jakość i profesjonalizm. Zapraszam do kontaktu i umówienia się na sesję fotograficzną Twojego zwierzęcia!

Jak przygotować się do sesji

  • Dostosuj dietę psa: jeśli chcesz, aby Twój pies był pełen energii podczas sesji, warto dostosować jego dietę na kilka dni przed sesją.
  • Przygotuj swojego psa: umyj go, wyczesz, przynieś ze sobą pasek lub szelki, smakołyki i zabawki.
  • Przygotuj odpowiednie ubranie dla siebie: na sesji w plenerze , warto ubrać się wygodnie i zgodnie z pogodą. 
  • Czas na zabawę: podczas sesji staram się, aby pies był zrelaksowany i cieszył się zabawą. Dlatego warto zarezerwować trochę czasu na zabawę i odprężenie przed rozpoczęciem zdjęć.
  • Przygotuj się na zmienne warunki: pogoda może zmieniać się w trakcie sesji, warto zabrać ze sobą parasol, ręcznik i ewentualnie kurtkę.

Zobacz jak wygląda cały proces - od konsultacji po odbitki:

Przed rozpoczęciem sesji omawiamy potrzeby i oczekiwania klienta. Przygotowujemy plan sesji, ustalamy miejsce i czas jej przeprowadzenia. Tu ustalamy wszystkie szczegóły.

Przed samą sesją warto odpowiednio przygotować psa. Należy go wykąpać, wyczesać, a w przypadku długiej sierści – wygolić. Dobrze jest, aby przed sesją pies był zrelaksowany i miał wystarczającą ilość ruchu, aby nie był zbyt spięty.

We wcześniej ustalonym miejscu spotykamy się o umówionej godzinie, gdzie zawsze staram się być wcześniej by się przygotować do sesji. Poznaję mojego modela/modeli.

W zasadzie o przebiegu samej sesji decyduje model. Inaczej fotografuje się energicznego psiaka a inaczej konia. W przypadku psów zazwyczaj robię zarówno portrety statyczne jak i dynamiczne ujęcia podczas zabawy, biegu czy innych aktywności. 

Sesja fotograficzna trwa zwykle od 1 do 2 godzin, w zależności od potrzeb klienta. Czas uzależniony jest zarówno od rozmiarów modela jak i specyfiki sesji

Po zakończonej sesji klient otrzymuje link do prywatnej galerii, w której decyduje w prosty sposób, którymi zdjęciami jest zainteresowany. Po czym dokonuję obróbki indywidualnej każdego ze zdjęć w profesjonalnych programach do obróbki.

Obrobiony materiał ponownie trafia poprzez link do galerii, z której klient może je pobrać zarówno w formie elektronicznej jak i w postaci zdjęć papierowych.

Cena:

150 zł za jedno ujęcie (przy zamówieniu minimum 5 ujęć). 

Po wykonaniu sesji klient otrzymuje na maila link do prywatnej galerii, która w prosty sposób prowadzi klienta przez proces wyboru zdjęć do obróbki. Następnie każde wybrane zdjęcie jest indywidualnie obrabiane, po czym wszystkie obrobione zdjęcia umieszczane są w prywatnej galerii, do której link ponownie trafia na skrzynkę mailową klienta. Od tego momentu klient ma możliwość zarówno pobrania zdjęć w formie cyfrowej jak i dokonania zakupu gotowych odbitek na papierze fotograficznym.